Kucēni

******** 

LAIPNI LŪGTI HUSKY.LV - BALTIC STYLE KUCĒNU SADAĻĀ!

Iegādājoties kucēnu mūsu audzētavā, jūs saņemsiet pilnu un jau apmaksātu LKF/FCI atzītu ciltsrakstu paketi, kā arī rakstisku līgumu ar garantiju. Visa veida atblastu 24/7

Kucēni dzimst un aug telpās, kurās paši dzīvojam, tādēļ tie ir labi socializēti. Visiem kucēniem tiek veikta attārpošana, vakcinācija, kluba aktēšana, čipēšana un gradācija atbilstoši vecumam.

Mēs atbildam par to, ko izaudzējam!!! Mūsu pieredze vairāku gadu garumā ir vainagojusies ar izciliem sasniegumiem starptautiskās izstādēs un kamanu sportā.

Mēs piedāvājam izvēlēties gan izstāžu, sporta un vaislas klases kucēnus ar lielu perspektīvu, gan mīļus ģimenes draugus.

Visi mūsu kucēnu vecāki ir izgājuši veselības testus un ir brīvi no Sibīrijas haskijiem rakturīgām iedzimtām slimībām.

NEESAM VAIRUMRAŽOTĀJI UN PĀRPIRCĒJI - mūsu audzētavā kucēni nav biežāk kā 1-2 reizes gadā!!! Mums nav lētu haskijiem līdzīgu kucēnu ar zilām acīm, jo mēs esam audzētāji, kuri nodarbojas ar selekciju, nevis naudas pelnīšanu. Mums ir svarīgi, lai mūsu kucēni izaugtu skaisti, šķirnei atbilstoši un veseli.

Atceraties - haskijs NAV UN NEBŪS VISIEM PIEMĒROTA ŠĶIRNE!!! PIRMS IEGĀDĀJATIES HASKIJU, LŪDZU RŪPĪGI IZLASIET VISU PIEEJAMO INFO!'